Mayıs 28, 2024

Summer Kids Yaz Okulları

Summer Kids Yaz Okulları

Hakkımızda

Beylikdüzü Genç Olimpik Spor Kulübü 2017 yılından itibaren 1750 sporcusunun 972′ sini lisanslı sporcu yaparak Yüzme, voleybol, karate, taekwondo, basketbol, masa tenisi branşlarında birçok başarılara imzasını atmış ve Beylikdüzü halkının güvenini kazanmış bir kulüptür. Summer Kids Yaz okulu projesi isim hakkı Beylikdüzü Genç Olimpik Spor Kulübüne ait olup 2019 yılında ilk yaz okulu deneyimini Yakuplu marinada  1. Dönem 117 öğrenci 2.  Dönem 95 öğrenci 3. Dönem 46 öğrenci ile yaz okulu deneyimini gerçekleştirmiştir.

 2022 yaz okullarını farklı okullarda yapacak olup; Toplam  4 Head Coach,14 Branş Antrenörü, 7 sınıf rehber öğretmeni, 2 Anaokulu Öğretmeni, 2 mentör, 1 Acil Sağlık müdahale ekibi personeli, 1 Rehber Öğretmen, 1 Fizyoterapi uzmanı, 1 Diyetisyen, 1 İngilizce Öğretmeni, 8 Servis Görevlisi, 3 Yemekhane Sorumlusuyla, çocuklarımızın yıl içerisinde yaşadıkları fiziksel ve zihinsel yorgunluklarını bertaraf edip ,canlı, heyecanlı ve enerji dolu bir yaz okulu programı hazırladık.

2023 yaz okullarımız Cihangir Okulları Mimaroba kampüsünde yapılmıştır.

2024 yaz okullarımız Cihangir Okulları Mimaroba, Atakent, Bahçeşehir kampüslerinde ve Beylikdüzü Pera Okulları kampüsünde yapılacaktır.

   Alanında uzman ve  profesyonel olan ekibimizle birlikte  hazırlamış  olduğumuz yaz okulu programımızı  1 Temmuz’ da başlatıyoruz. Yaz okulu programımızı tüm İstanbul (Beylikdüzü, Büyükçekmece, Mimaroba, Esenyurt, Bahçeşehir, Küçükçekmece, Atakent, Avcılar, Başakşehir) halkının hizmetine sunmaktan onur duyarız. 

İstanbul yaz okulu denildiğinde akla gelen ve kurumsal olarak düşünülen ilk kurum Summer Kids Yaz Okullarıdır.